"Dzikie zwierzęta wśród nas"

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w konferencji pt.

"Dzikie zwierzęta wśród nas. Dobrostan wybranych gatunków nieudomowionych, rehabilitacja, etyczne postępowanie.", której Organizatorami są Stowarzyszenie Ludzie dla Zwierząt ANIWEL oraz Interdyscyplinarne Centrum Badań Zachowania się Zwierząt i Ludzi.

Konferencja odbędzie się 25 listopada w Warszawie, w Hotelu Felix.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dla studentów przygotowaliśmy specjalną zniżkę - podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego wystarczy, że wpiszecie w pole RABAT hasło STUDENT, dzięki czemu będzie Wam przysługiwała cena 199zł brutto.

Na konferencji wystąpią znani w świecie wielbicieli zwierząt naukowcy, teoretycy i praktycy - m.in. prof. Wojciech Pisula, prof. Andrzej Elżanowski, dr Robert Mysłajek, czy Paweł Średziński (autor akcji #jestemzłosiem). Każdy Prelegent zabierze uczestników w odrobinę inny zwierzęcy świat, kładąc jednocześnie kres dezinformacji, lękowi i mitom pokutującym w społeczeństwie na temat dzikich mieszkańców naszego kraju. Zaproszeni Prelegenci to osoby, które miały i mają cały czas realny wpływ na sytuację dzikich zwierząt w Polsce. Prowadzone przez nich badania, obserwacje, rehabilitacja i inne działania służą jednemu – by zwierzętom żyło się jak najlepiej oraz abyśmy im jak najmniej szkodzili.

W ramach konferencji uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa, materiały konferencyjne oraz będą mogli korzystać z wegańskiego poczęstunku i lunchu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie konferencji. Wydarzenie n FB -> http://bitly.com/DzikieZwierzetaWsrodNas. Strona www -> http://dzikie-zwierzeta.aniwel.pl/

Zapraszamy! P.S. Jeśli ktoś z Was nie ma kompletnie funduszy, a bardzo chciałby wziąć udział w konferencji, to prosimy o maila na adres konferencja.dzikie@gmail.com - jeśli zostaną wolne miejsca, będzie możliwość bezpłatnego udziału BIERNEGO w konferencji.

Pozdrawiam serdecznie,

Magda Królikowska koordynatorka projektu "Dzikie zwierzęta wśród nas"GaleriaBrak zdjęć.