Dzień z dermatologią weterynaryjną

Opublikował/a: Tadeusz Bakuła - emeryt
PDF | Drukuj | Poleć

                 

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konferencji dermatologicznej organizowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Dermatologów Weterynaryjnych (ESVD) w dniu 28 marca w SGGW w Warszawie.

        W załączniku znajdą Państwo ulotkę informującą o konferencji. Bardzo zachęcam do uczestnictwa, bowiem wykładowcy, w tym niżej podpisana, doświadczeni praktycy dermatologii weterynaryjnej skupią się na omawianiu konkretnych przypadków, które mogą Państwo spotkać w swojej codziennej praktyce.

       Miło mi dodać, że wszyscy uczestnicy tej konferencji dostaną 50 euro zniżki w opłacie rejestracyjnej na Europejski Kongres Dermatologiczny, który w tym roku odbędzie się w we wrześniu w Krakowie, którego lokalnym organizatorem jest nasze Stowarzyszanie.

      Konferencja nie jest dużą imprezą dlatego warto nie zwlekać bo ilość miejsc jest ograniczona, a koszt uczestnictwa – 70 euro – nie jest wygórowany.

Uwaga! Osoby, które będą chciały zapłacić za uczestnictwo przelewem (co jest niestety na ogół o kilkadziesiąt złotych droższe od płatności kartą kredytową), po zarejestrowaniu się na Konferencję otrzymają dwa maile, z których dopiero drugi jest fakturą i potwierdzeniem rejestracji i będzie zawierał dane niezbędne do wykonania przelewu.

Dokładna informacja o Sali gdzie obędzie się konferencja zostanie podana na początku marca br.

W imieniu Organizatorów
Joanna Karaś - Tęcza

Wiecej informacji:

         W tym roku w Krakowie w dniach 24-26 września odbędzie się 28 Europejski Kongres Stowarzyszenia Dermatologów Weterynaryjnych (ESVD i ECVD). To największa impreza dermatologiczna dla lekarzy weterynarii w Europie. Do Krakowa przyjadą "najwięksi" dermatolodzy weterynaryjni z całego Świata. Zapraszamy na stronę internetową organizatora (ESVD) w celu zapoznania sie z programem Kongresu:

http://www.esvd-ecvdcongress.com/

        Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt posiada status Lokalnego organizatora tego wydarzenia.
Dzięki naszym staraniom polscy lekarze weterynarii będą mogli skorzystać za bardzo dużej zniżki na opłatę kongresową.
Zapisy na Kongres w Krakowie rozpoczynają się od 1 lutego br.

       Aby się zarejestrować na przedkongresowe szkolenie z dermatologii w Warszawie proszę kliknąć na poniższy link i postępować według instrukcji w języku polskim lub angielskim.
http://www.eventure-online.com/eventure/welcome.do?type=participant&congress=40_15304

O szczegółach Kongresu będziemy Państwa na bieżąco informować. 
Gorąco zachęcamy do udziału w obydwu wydarzeniach dermatologicznych. 


Przewodniczący Lokalnego Komitetu Organizacyjnego: 
Piotr Parys 

Członkowie Komitetu: 
Joanna Karaś-Tęcza, 
Dorota Pomorska-Handwerker, 
Jarosław Popiel

 Plakat:

Twój komentarz

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub dodaj komentarz bez logowania:

:
:
:
: