Zmarł dr n. wet. Janusz Borzemski

Autor: Tadeusz Bakuła - emeryt
PDF | Drukuj | Poleć
Zmarł dr n. wet. Janusz Borzemski

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 28.01.2016 r. odszedł na zawsze, przeżywszy  80 lat

Ś. P. Dr n. wet. Janusz Borzemski

ceniony, lubiany i szanowany nauczyciel akademicki oraz wychowawca wielu pokoleń lekarzy weterynarii na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie,

członek Rady Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej V i VI kadencji,

Przewodniczący Klubu Seniora, odznaczony za działalność w samorządzie zawodowym odznaką „MERITUS” i Medalem XX-lecia W-MIL-W.

Żonie – Pani lek. wet. Elżbiecie Perłowskiej-Borzemskiej oraz Rodzinie i bliskim Zmarłego wyrazy szczerego współczucia składa SPOŁECZNOŚĆ AKADEMICKA WYDZIAŁU MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ UWM W OLSZTYNIE

 Zawiadamiamy, że uroczystości pogrzebowe Ś. P. Dr. n. wet. Janusza Borzemskiego odbędą się w dniu 6 lutego 2016 r. ( sobota) w Zakroczymiu k. Warszawy w następującym porządku : godz. 11,00 – wystawienie Ciała w Kościele Parafii Rzymsko-Katolickiej w Zakroczymiu godz. 12,00 – Msza Św. żałobna , a następnie wyprowadzenie na Cmentarz Parafialny w Zakroczymiu .

Twój komentarz

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub dodaj komentarz bez logowania:

:
:
:
:

Komentarze (1)

  • Souleymane GUIRO   |   25.08.2016

    Na imie wlasne i Wszystkich obcokrajowcow byli studentami na UWM / Wydzial Wet. Skladamy nasze najsmutniejsze kondolencje za strate Pana Dr n. wet. Janusz Borzemski (Niewatpliwie Bylo bardzo znakomtym nauczyczelem z chorob vewnetrznych zwierzat ) ! Nie odpoczywa w wielkim spokoju !!!! Dr GUIRO Souleymane OUAGADOUGOU/ BURKINA FASO (Afryka Zachodnia)