Prof. dr hab. prof. zw. Tomasz Janowski doktorem honoris causa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Prof. dr hab. prof. zw. Tomasz Janowski doktorem honoris causa  Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Prof. Tomasz Janowski doktorem honoris causa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Tytuł doktora honoris causa został natomiast nadany prof. Tomaszowi Janowskiemu, kierownikowi Katedry Rozrodu Zwierząt z Kliniką Wydziału Weterynaryjnego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Prof. Janowski jest organizatorem systemu lekarsko-weterynaryjnej opieki nad zdrowiem, produkcyjnością i rozrodem krów mlecznych. Główny obszar jego zainteresowań naukowych to endokrynologia rozrodu oraz diagnozowanie i leczenie zaburzeń płodności zwierząt. Jest przewodniczącym Komitetu Nauk Weterynaryjnych i Biologii Rozrodu PAN i Komisji ds. Specjalizacji Lekarzy Weterynarii przy Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Krajowym Specjalistą ds. Rozrodu Zwierząt. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zezwala na bezpłatny przedruk artykułów pod warunkiem poinformowania o tym fakcie drogą mailową oraz podania źródła artykułu. W serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu artykułu.

Aktualności  UPWr